O mnie

Sportowe początki

01Urodziłem się 30 maja 1990 roku w niewielkiej miejscowości w północno-wschodniej Polsce. Już od dziecka byłem bardzo aktywny fizycznie, trudno było mnie upilnować – byłem bardzo ruchliwy.

Za najmłodszych lat, jak większość moich rówieśników uganiałem się za piłką. Później przyszedł czas na pływanie. Należałem do sekcji pływackiej, a także startowałem w zawodach odnosząc raz mniejsze, raz większe sukcesy. Byłem również powoływany do kadry szkoły na zawody m.in: pływanie, lekkoatletyka (biegi indywidualne, sztafetowe, skok wzwyż), piłka ręczna, koszykówka czy siatkówka.

02 Potem zainteresowała mnie kulturystyka. Jednym z moich ówczesnych sportowych idoli, który zaszczepili we mnie iskrę pasji do kulturystyki był Arnold Schwarzenegger.

Rozpocząłem treningi, które odbywały się w piwnicznej siłowni, gdzie znajdowała się jedynie sztanga i wąska ławeczka szkolna na której wyciskaliśmy, oraz rożnego rodzaju amatorskie obciążenia na sztangę – pustaki, wały maszynowe itp.

03 Teraz już wiem, że w tamtym okresie technika wykonywanych ćwiczeń pozostawiała wiele do życzenia, ale uczyłem się na błędach własnych i kolegów. Wspominając dzisiaj te czasy, cieszę się, że nic się nam nie stało😊 Po jakimś czasie zacząłem zaopatrywać się w czasopisma kulturystyczne oraz czytać specjalistyczne artykuły pogłębiając swoją wiedzę dotyczącą diety, reżimu treningowego, czy suplementacji.

Po 5 latach ćwiczeń postanowiłem usystematyzować wiedzę robiąc kurs Instruktora Kulturystyki (2010 rok) z Mistrzami Polski każdej z kategorii.

Ja dzisiaj

04 Aktualnie jestem trenerem personalnym online. Czynnie zajmuję się prowadzeniem osób „w realu” i zdalnie w formie spotkań internetowych. Doradzam w zakresie treningów, dietetyki oraz suplementacji. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc każdemu w osiągnięciu jego wymarzonych celów.
 
 
 
05 Niezależnie czy będzie to: redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, treningi wzmacniające, kondycyjne, czy chociażby pomoc w wyuczeniu nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. Wszystkich zainteresowanych zmianą swojego obecnego trybu życia na zdrowszy i bardziej aktywny gorąco zachęcam do kontaktu!