Kup kartę podarunkową i spraw bliskim radość 😀

Zamów teraz

Peptyd PT-141 – remedium na zaburzenia erekcji?

Peptyd PT-141 - remedium na zaburzenia erekcji?

Peptyd PT-141 to jedna z dobrze rokujących i dokładnie przebadanych substancji, które wykazują pozytywny wpływ w przebiegu leczenia problemów związanych z libido u kobiet i mężczyzn. Zastosowanie właściwych dawek oferuje obiecujące efekty: poprawę sprawności seksualnej i jakości erekcji. Dowiedz się więcej o tym peptydzie.

Uwaga – niniejszy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. Zaznaczam wyraźnie, że nie stanowi on porady ani zachęty do stosowania jakichkolwiek substancji, zwłaszcza tych niebezpiecznych, kontrowersyjnych lub nielegalnych. Treści prezentowane w tym tekście są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne, terapeutyczne ani zachęta do eksperymentowania.

Wyłączam się z odpowiedzialności za ewentualne skutki wynikające z działania opisanych substancji lub informacji zawartych w artykule. Każda osoba ponosi indywidualną odpowiedzialność za swoje decyzje dotyczące zdrowia i dobrowolnie podejmuje ryzyko, jeśli decyduje się doświadczać działania nowych substancji lub eksperymentować z nieprzetestowanymi metodami. Zdecydowanie odradzam zażywanie substancji, które nie zostały odpowiednio przebadane na ludziach ani zatwierdzone przez odpowiednie instytucje medyczne.

Podkreślam, że substancje opisane w tym artykule nie zostały jeszcze w pełni przebadane na ludziach, a ich długofalowe skutki nie są znane. Zdrowie i bezpieczeństwo moich czytelników są dla mnie priorytetem, dlatego zalecam konsultację z licencjonowanym lekarzem lub innymi specjalistami przed podjęciem jakichkolwiek działań tj. przyjmowania peptydu, lub innych substancji opisanych w tym tekście.

PT-141 – Co to jest?

PT-141 to inaczej bremelanotydem. Z chemicznego punktu widzenia jest on izomerem Melanotanu 2. Oddziałuje bezpośrednio na receptory MC1R i MC4R oferując obiecujące skutki w zakresie sprawności seksualnej i libido. Związek ten może wspomagać terapię leczenia impotencji, trudności z utrzymaniem erekcji oraz innych zaburzeń seksualnych (np. niskie libido).

Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

PT-141 – efekty działania

Do najistotniejszych efektów działania, dla których osoby decydują się sięgać po ten peptyd zalicza się poprawę sprawności seksualnych, wzrost libido, wydłużenie czasu erekcji i poprawienie jej jakości. Peptyd może być stosowany przez kobiety i mężczyzn. Efektem jego działania jest również wzrost poziomu oksytocyny zwanej hormonem miłości, która oddziałuje nie tylko na fizyczność, ale też sferę psychiczną.

wady i zalety

PT-141 – wady i zalety

Zalety stosowania PT-141

  • do głównych zalet związanych ze stosowaniem peptydu PT-141 zalicza się przede wszystkim poprawę szeroko pojętej sprawności seksualnych,
  • podniesienie poziomu oksytocyny,
  • szybkie działanie,
  • jest to jeden z peptydów oficjalnie zatwierdzonych przez FDA w przebiegu zaburzeń związanych z popędem seksualnym.

Wady stosowania PT-141

  • część osób recenzujących działanie peptydu PT-141 uważa, że nie jest on skuteczny, lecz negatywne opinie wynikają najczęściej z przyjęcia zbyt małej dawki peptydu.
  • jeżeli peptyd przyjmowany jest w formie iniekcji – istnieje ryzyko zaczerwienienia i bolesności w miejscu wykonania zastrzyku.

PT-141 – dawkowanie

Peptyd PT-141 można stosować doraźnie na około 30 minut przed stosunkiem (wówczas wykazuje działanie zbliżone do Viagry). Dostępne są również peptydy PT-141 w formie proszku, który wciąga się do nosa. Nadal trwają jednak spekulacje, jaka dawka PT-141 jest najlepsza do osiągnięcia najwyższego spektrum rezultatów. Dawki rekomendowane dla kobiet zaczynają się od 500 mcg.

skutki uboczne

PT- 141 – możliwe skutki uboczne

Do najczęściej zgłaszanych skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem PT-141 zalicza się dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Mogą to być np. nudności, bóle brzucha, czy nawet wymioty.

Podsumowując, peptyd PT-141 może okazać się jednym ze skuteczniejszych środków na zaburzenia czynności seksualnych u kobiet i mężczyzn. Jednak należy pamiętać, że nie jest to remedium na dysfunkcje seksualne o podłożu psychicznym. Te należy każdorazowo konsultować u seksuologa lub psychiatry.

Źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2694735/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16839319/