Kup kartę podarunkową i spraw bliskim radość 😀

Zamów teraz

5 powodów, dla których potrzebujesz trenera personalnego

5 powodów, dla których potrzebujesz trenera personalnego

Masz wielkie plany sportowe, a brakuje ci motywacji? A może odchudzasz się i trenujesz regularnie, a mimo tego nie widzisz żadnych rezultatów? Jest kilka powodów, dla których kontakt z trenerem personalnym online może okazać się jedyną drogą w kierunku osiągnięcia zamierzonych celów. I bez znaczenia jest to, czy planujesz udział w zawodach, czy po prostu chcesz zrzucić nadprogramowe kilogramy po ciąży. Sprawdź, jakie są powody, dla których podejmuje się kontakt z  trenerem personalnym online!

Chcę ćwiczyć, ale nie wiem, od czego zacząć

Jeśli planujesz zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak trenować – kontakt z trenerem personalnym online może nie tylko skutkować przygotowaniem indywidualnego i dopasowanego do potrzeb planu treningowego, ale też zmniejszeniem ryzyka nabycia złych nawyków i utrwalenia złej techniki podczas wykonywania ćwiczeń.

Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

Trener online pomoże dopasować rodzaj treningu do poziomu możliwości i ustali częstotliwość jego wykonywania. Tego nie da się osiągnąć samodzielnie!

Nie potrafię schudnąć

Nie potrafię schudnąć

Mija kolejny miesiąc diety, a waga ani drgnie? Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Problemy hormonalne, nieprawidłowo dopasowany plan żywienia, źle dobrane ćwiczenia, brak regularności w treningach i dyscypliny w utrzymaniu diety – to wszystko ma realny wpływ na proces rzeźbienia sylwetki. Dobrze dopasowana dieta online połączona z indywidualnym planem treningowym to pierwszy krok do uzyskania wymarzonych proporcji ciała. Każdy, kto nie widzi efektów swoich starań, powinien skontaktować się z trenerem personalnym online.

Chcę zachować sprawność w ciąży

Chcę zachować sprawność w ciąży

Kobiety w ciąży mogą ćwiczyć! Cel takich ćwiczeń nie jest jednak ukierunkowany na utratę kilogramów i rzeźbienie sylwetki. Trening online dla ciężarnych będzie nastawiony na zachowanie sprawności ruchowej, a także zapobieganie ewentualnym kontuzjom i pogłębianiu wad postawy, na które narażone są kobiety w ciąży. Takich ćwiczeń nie powinno się wykonywać na własną rękę. Tylko trener personalny jest w stanie przygotować bezpieczny dla mamy i dziecka plan treningowy, a także wartościową dietę online dla przyszłej mamy.

Chcę się przygotować do zawodów

Chcę się przygotować do zawodów

Żeby aspirować do udziału w zawodach kulturystycznych, trzeba brać przykład z najlepszych. Trener personalny online może pomóc w skomponowaniu atrakcyjnej choreografii, nauczyć jak przybierać pozy, aby mięśnie były jak najlepiej wyeksponowane i przede wszystkim dopingować w trudnym okresie redukcji. Osoby początkujące mogą liczyć na pełne przygotowanie do zawodów – dopasowanie planu treningowego i ustalenie indywidualnej diety online pod wybraną kategorię kulturystyczną.

Doznałem kontuzji a chcę ćwiczyć

Doznałem kontuzji a chcę ćwiczyć

Osoby, które w przeszłości doznały kontuzji, a chcą wrócić do dawnej sprawności – przed rozpoczęciem treningów powinny skontaktować się z trenerem personalnym online. Warunkiem rozpoczęcia treningu będzie jednak wcześniejsze zasięgnięcie opinii lekarza prowadzącego/lekarza – ortopedy o tym, czy nie widzi przeciwwskazań do rozpoczęcia aktywności fizycznej po okresie rekonwalescencji. Po tym, jak lekarz da „zielone światło” do treningów, trener personalny dopasuje indywidualny trening, nieobciążający newralgicznych miejsc, które w przeszłości doznały urazu. Tak przygotowany trening będzie minimalizował ryzyko ponowienia kontuzji i nie będzie wiązał się z bólem.

Finalnie – współpraca z trenerem personalnym online jest doskonałym sposobem na utrzymanie formy w dobie pandemii. Kiedy kluby fitness zostały zamknięte – wiele osób przerzuciło się z trybu stacjonarnego na popularne, ogólnodostępne filmiki z gotowymi treningami online. Czy to dobra droga? Jakakolwiek forma aktywności fizycznej jest korzystna dla zdrowia i nie można jej negować, ale każdy, kto chce uwzględnić indywidualne potrzeby swojej sylwetki, zdrowia i stylu życia, powinien skorzystać z usług trenera personalnego online.