Kup kartę podarunkową i spraw bliskim radość 😀

Zamów teraz

Idealny prezent na święta – kup dietę online dla swoich bliskich!

Idealny prezent na święta - kup dietę online dla swoich bliskich!

Zbliżający się dużymi krokami Nowy Rok, jest idealnym okresem do zmian. Postanowienia noworoczne często odnoszą się do rzucenia nałogu, zrzucenia zbędnych kilogramów, a także zmiany trybu dotychczasowego życia na ten zdrowszy – lepszy! Czy dieta online może być dobrym pomysłem na prezent?

Dieta online – idealny prezent pod choinkę?

Kolejna para skarpet, gadżet elektroniczny, dla którego nie ma zastosowania? Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś otrzymał coś, co nie do końca sprawiło mu radość. Doskonałym pomysłem na to, aby dać bliskim znać, że się o nich troszczysz, jest podarowanie im diety online!

Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

Indywidualnie ustalony przez trenera personalnego plan żywieniowy jest dosłownie „szyty na miarę”. Oferując taki prezent, nie dajesz zatem gotowego jadłospisu, ale profesjonalną usługę, w której doświadczony specjalista, opracowuje plan dietetyczny, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak:

  • Wiek.
  • Płeć.
  • Stan zdrowia.
  • Cele odchudzania (redukcja masy lub odwrotnie).
  • Preferencje smakowe i styl życia.

Pamiętaj, że oferując komuś prezent w postaci diety online, nie sugerujesz tej osobie, że „pora schudnąć”. Osoby z BMI w normie również na niej skorzystają. Dieta online jest opracowana tak, aby dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych dla zachowania dobrego zdrowia substancji odżywczych, witamin i minerałów.

Jeśli nie dieta, to może trening?

Jeśli nie dieta, to może trening?

Osoby, które chcą walczyć o powrót do formy, lub odwrotnie – pragną osiągnąć formę życia – z pewnością ucieszą się z prezentu, jakim jest pakiet treningu personalnego online wraz z dopasowanym do niego planem żywieniowym. To opcja dedykowana kobietom i mężczyznom – w każdym wieku!

Dieta online i trening dla Mamy i Taty

Dieta online i trening dla Mamy i Taty

Trening personalny online jest aktualnie najbezpieczniejszą formą aktywności fizycznej. Odbywa się pod okiem zawodowego trenera personalnego, dzięki czemu jest bezpieczny i skuteczny! To doskonały pomysł na prezent np. dla mamy, która wraz z wkraczaniem w okres menopauzalny, może zmagać się z przyrostem wagi. Z takiego rozwiązania ucieszy się również dojrzały mężczyzna, który zaczyna odczuwać pierwsze fizyczne skutki postępującego wieku.

Dieta i trening personalny online dla kobiety

Dieta i trening personalny online dla kobiety

Kobiety bardzo często narzekają na swoją sylwetkę. Świeżo upieczona mama, a także wiecznie zabiegana bizneswoman – z pewnością skorzystają na pakiecie diety i treningu, który będą mogły wykonać online – w zaciszu własnego domu. Po pracy lub w trakcie drzemki dziecka. Dieta online będzie w każdym wypadku idealnie skomponowana pod oczekiwania i indywidualne potrzeby organizmu. Styl życia i stan zdrowia kobiety będzie miał duże znaczenie dla przebiegu treningu i rodzaju dopasowanej diety.

Dieta online dla mężczyzny

Dieta online dla mężczyzny

Oferta treningu personalnego i diety online jest dedykowana również mężczyznom. Rozpoczęcie aktywności fizycznej i wprowadzenie do nowej, zdrowszej diety może być bodźcem do dalszych zmian. Kanapowy styl życia i praca siedząca ma realny wpływ na pojawienie się wielu chorób cywilizacyjnych (w tym np. cukrzycy typu II). Prezent w postaci treningów online połączonych z dobrą dietą, może sprawić, że mężczyzna w 2021 roku osiągnie formę swojego życia, a przy tym zadba o zdrowie i dobre samopoczucie.

Nie każdy ma czas, środki finansowe i możliwości, aby regularnie odwiedzać siłownię i dietetyka. Podarowanie bliskim treningu personalnego i diety online jest zatem idealnym i bezpiecznym rozwiązaniem, a ponadto słusznym krokiem w stronę nowego, zdrowego 2021 roku!