Kup kartę podarunkową i spraw bliskim radość 😀

Zamów teraz

Jak schudnąć do wakacji? Poznaj kilka niezawodnych metod

Jak schudnąć do wakacji? Poznaj kilka niezawodnych metod

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami? Masz 2 – 3 miesiące na poprawienie swojej sylwetki? Chociaż proces odchudzania i rzeźbienia swojego ciała jest jak maraton, to w ciągu 2-3 miesięcy jesteś w stanie wypracować zauważalne zmiany i lepiej czuć się w swoim ciele. Zobacz, jak schudnąć do wakacji bez głodówek, diet-cud i niebezpiecznych preparatów!

Utrata wagi a utrata centymetrów

Wielu moich Podopiecznych na samym początku współpracy zwykle sugeruje się wagą, a nie obwodem ciała. A to spory błąd!

Jeżeli Twoje BMI jest w normie, to na początku stosowania diety online i wykonywania zaleconych ćwiczeń ujętych w planie treningowym online możesz nie zauważyć spektakularnych efektów w zakresie utarty wagi ale:

  • zaobserwujesz wysmuklenie ciała,
  • twoje ubrania staną się luźniejsze,
  • zauważysz ubytek cm. w obwodzie,
  • przy porównaniu zdjęć sylwetki zauważysz wyraźną różnicę!
Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

To cechy, które są dla Ciebie sygnałem, że ćwiczenia przynoszą wymierny rezultat. Tkanka mięśniowa jest sukcesywnie spalana, a jej miejsce stopniowo zastępuje tkanka mięśniowa (dlatego możesz nie widzieć dużego ubytku wagi). Twoje ciało staje się bardziej jędrne, co już samo w sobie wpływa pozytywnie na wygląd sylwetki. Zatem – jak schudnąć do wakacji? Ćwicz, odżywiaj się racjonalnie i kieruj wskazówkami, które umieszczam poniżej!

Zobacz: Kalkulator BMI online

Jak schudnąć do wakacji? Kilka sprawdzonych sposobów

Jak schudnąć do wakacji? Kilka sprawdzonych sposobów

Nie wiesz, jak schudnąć do wakacji? Skorzystaj z poniższych wskazówek!

Utrzymuj zrównoważoną dietę

Stosowanie diety online z mojej oferty może realnie przyczynić się do poprawy samopoczucia, utraty zbędnych kilogramów i poprawy wyglądu Twojej sylwetki.  Jeżeli chcesz schudnąć do wakacji, zwiększ spożycie warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych, chudego mięsa, ryb i źródeł białka roślinnego. Unikaj wysoko przetworzonej żywności, fast foodów i słodyczy. Pamiętaj też o utrzymaniu deficytu kalorycznego!

Przeczytaj: Co to jest deficyt kaloryczny i jak go osiągnąć?

Realizuj swój plan treningowy

Plan treningowy online zakłada złożone ćwiczenia ukierunkowane na indywidualne potrzeby Twojej sylwetki. Już sama w sobie aktywność fizyczna jest kluczowym czynnikiem niezbędnym do spalania kalorii i poprawy metabolizmu.

Uprawiaj inne aktywności!

Oprócz regularnych treningów staraj się być aktywnym w ciągu dnia. Chodź pieszo, zamiast korzystać z samochodu lub windy. Dowiedz się też więcej o NEAT, czyli spontanicznej aktywności fizycznej.

Ogranicz spożycie alkoholu

Napoje alkoholowe są bogate w tzw. puste kalorie i mogą wpływać negatywnie na proces utraty wagi. Jeżeli z nich zrezygnujesz, z pewnością poprawisz swoje wyniki treningowe i  poczujesz się lepiej!

Dowiedz się na ten temat więcej: Alkohol a sport. 7 rzeczy, o których nie wiesz

Zadbaj o sen i regenerację

Staraj się spać wystarczająco długo i dbaj o regenerację po cięższych treningach. Pomoże Ci to zachować równowagę hormonalną, poprawi samopoczucie, przyspieszy przemianę materii i pośrednio – wpłynie na Twój proces budowania sylwetki marzeń.

Jak schudnąć do wakacji? Na pewno nie za pomocą diet-cud, głodówek i niebezpiecznych i nierekomendowanych środków „spalaczy tłuszczu”.  Sprawdź moją ofertę! Jako doświadczony i wielokrotnie utytułowany trener personalny online pomogą Ci w zdrowy i skuteczny sposób osiągnąć wszystkie cele treningowe.