Kup kartę podarunkową i spraw bliskim radość 😀

Zamów teraz

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego online?

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego online?

Trener personalny – jeszcze do niedawna kojarzył się z grupą usług premium, niedostępną dla przeciętnej osoby. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na współpracę z trenerem personalnym online. Co motywuje do takiej decyzji? Jakie korzyści płyną z bezpośredniej współpracy z profesjonalistą i czym różni się trening personalny i indywidualnie dopasowana dieta online od planów treningowych, które na przykład znajdziesz w internecie?

Jako trener personalny online z wieloma sukcesami na koncie i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu podopiecznych, postaram się odpowiedzieć na te i kilka innych pytań.

Trener personalny – uprawnienia

W sieci jest wielu samozwańczych coachów, motywatorów i osób podających się za trenerów, jednak nie każdy z nich ma odpowiednie kwalifikacje i wiedzę do prowadzenia podopiecznych. Aby móc zajmować się trenowaniem osób np. na siłowni, niestety nie jest konieczne zdobycie uprawnień państwowych bądź ukończenia kursu. Niemniej najlepsi ubiegają się o zdobycie zaufania swoich potencjalnych klientów i tak doszkalają się we własnym zakresie.

Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

Dawniej, Ustawa o kulturze fizycznej z 1996 roku umożliwiała wykonywanie opisywanego zawodu wyłącznie osobom, które osiągnęły tytuł zawodowy instruktora bądź trenera. W 2013 roku słynna deregulacja Gowina nadała wymienionej ustawie nowe brzmienie, które zdejmuje z osób ubiegających się o zawód trenera personalnego otrzymywanie zawodowych kwalifikacji.

Jeżeli zdecydujesz się na wybór mojej oferty, możesz mieć pewność, że korzystasz z usług osoby merytorycznie i praktycznie przygotowanej do prowadzenia treningów, suplementacji i diety. W 2010 roku zrobiłem Instruktora Kulturystyki.

Zobacz, czy Twoja waga jest w normie – Kalkulator BMI online

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę trenera personalnego online?

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę trenera personalnego online?

Trening personalny, podobnie jak dieta online przygotowana pod preferencje i potrzeby danej osoby jest zdecydowanie bardziej efektywna od sztampowych i ogólnodostępnych planów treningowych dostępnych w internecie, gazetach itp.

Pamiętaj – to, że np. dieta odchudzająca Twojej znajomej pomogła jej w osiągnięciu upragnionej wagi, wcale nie oznacza, że będzie to jadłospis skuteczny również dla Ciebie. Przed przystąpieniem do współpracy z trenerem personalnym online wykonuje się konsultacje, wypełnia ankiety i dopiero na podstawie odpowiedzi możliwe jest dopasowanie optymalnego treningu i diety TYLKO do Twoich potrzeb i celów treningowych.

Sprawdź mój: kalkulator kalorii online

Inne zalety z treningu personalnego online

Inne zalety z treningu personalnego online

Plan treningowy ustalony przez trenera może być dopasowany do miejsca, w którym planujesz ćwiczyć. Mogą to być np. efektywne ćwiczenia domowe, ale też plan treningowy, który wykonasz na siłowni.

Kolejną z zalet jest dodatkowa motywacja. Kiedy wiesz, że na koniec miesiąca będzie trzeba zdać relację z przebiegu diety i treningów, a także pokazać wymierne efekty (obwód, waga), masz nad sobą dodatkowy bodziec, który może Cię motywować do samodyscypliny.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakich efektów możesz spodziewać się po współpracy z trenerem personalnym online – sprawdź, jak wyglądali i jak teraz wyglądają moi podopieczni – Przemiany Podopiecznych.

Jeżeli nie wiesz, jak przebiega współpraca z trenerem personalnym, a chcesz rozwiać swoje wątpliwości – zachęcam do kontaktu! Chętnie udzielę Ci wszelkich informacji o przebiegu współpracy i wstępnie oszacuje, jakich efektów możesz się spodziewać i jakie zmiany trzeba będzie wdrożyć.