MOD GRF 1-29, czyli skuteczne pobudzenie produkcji hormonu wzrostu

MOD GRF 1-29, czyli skuteczne pobudzenie produkcji hormonu wzrostu

MOD GRF 1-29 jest syntetycznym peptydem, który w medycynie stosowany jest do leczenia zaburzeń hormonalnych, w szczególności niedoboru hormonu wzrostu. Nietrudno się zatem domyślić, że w świecie sportu jest to jeden z częściej wybieranych peptydów na masę i redukcję. Dowiedz się więcej na temat MOD GRF 1-29 – co to jest, jak działa i czy jest bezpieczny?


Uwaga – niniejszy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – nie traktuj go jako porady, czy zachęty do stosowania opisanej w nim substancji. Wyłączam się z odpowiedzialności za ewentualne skutki działania opisanej substancji. Substancja opisana w tym tekście nie została jeszcze do końca przebadana na ludziach i nieznane są jeszcze długofalowe skutki jej przyjmowania.

MOD GRF 1-29 – co to jest?

Peptyd  MOD-GRF 1-29 to syntetyczny analog peptydu odpowiedzialnego za produkcję i uwalnianie hormonu wzrostu w ludzkim organizmie. Stosowanie MOD GRF 1-29 może również przyczynić się do zwiększenia poziomu IGF-1, który odpowiada za bardzo ważną funkcję przy procesach wzrostu kości i tkanek w ludzkim ciele. Hormon wzrostu i IGF -1 realnie wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej i jednocześnie wspomagają rozwój tkanki mięśniowej. Z uwagi na krótki czas działania peptyd MOD GRF 1-29 u sportowców zwykle przyjmowany jest pulsacyjnie.

MOD GRF 1-29 - efekty działania

MOD GRF 1-29 – efekty działania

Peptyd MOD GRF 1-29 oferuje satysfakcjonujące i widoczne efekty. Dzięki temu, że stymuluje organizm do wydzielania GH (hormonu wzrostu) wpływa na szybszą regenerację i rozwój tkanek (w tym tkanki mięśniowej) przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Ma również wpływ na poprawę metabolizowania glukozy.

Pakiety w promocyjnych cenach - kliknij wybrany plan

Efektem działania MOD GRF 1-29  będzie zwiększenie masy mięśniowej i lepsze efekty treningowe. Według opinii MOD GRF 1-29  wpływa na poprawę wytrzymałości fizycznej i kondycji co sprzyja jeszcze bardziej efektywnym treningom. Pobocznym skutkiem przyjmowania MOD GRF 1-29  jest również poprawa jakości snu, metabolizmu i funkcji seksualnych.

Przeczytaj również:

wady i zalety

MOD GRF 1-29 – wady i zalety

MOD GRF 1-29 – zalety

  • może zwiększyć wydzielanie GH i pomóc w budowaniu mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie metabolizmu i w zwiększeniu wydajności treningowej,
  • może być stosowany przez mężczyzn i kobiety, 
  • może wspomagać leczenie niedoboru GH.

MOD GRF 1-29 – wady

  • działanie MOD GRF 1-29 jest krótkotrwałe,
  • bez konsultacji z lekarzem nie powinien być stosowany u osób z problemami hormonalnymi,
  • może wywoływać skutki uboczne.

MOD GRF 1-29  – dawkowanie

MOD GRF 1-29 stosuje się podskórnie. Domięśniowo lub dożylnie – zwykle na noc, przed zaśnięciem lub z samego rana. Większość osób, które przyjmują MOD GRF 1-29  stosuje iniekcje dwa razy dziennie (z uwagi na jego krótki czas działania). MOD GRF 1-29  można łączyć z innymi peptydami typu GHRP.

skutki uboczne

MOD GRF 1-29 – możliwe skutki uboczne

Do skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem MOD GRF 1-29  zalicza się na przykład bóle głowy, zmęczenie, bóle stawów i mięśni, a także podwyższenie ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Możliwy jest również miejscowy obrzęk skóry w miejscu iniekcji. Nie zaleca sie długotrwałego stosowania tego peptydu.

Przez swoje działanie peptyd MOD GRF 1-29 może być stosowany u osób, którym zależy na budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i u osób znajdujących się na redukcji. Peptydy ogólnie uważane są za bezpieczne, a ich działanie zostało udowodnione naukowo. 

 Źródła:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2880720/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15817669/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8762732/